Golfový klub Nová Bystřice

AKTUALITY

14. mistrovství klubu

14. mistrovství klubu

Na 14. mistrovství jsme očekávali velkou bitvu mezi ligovými hráči. Nebylo možné brát na lehkou váhu avizo Dana Rajnocha, že si jede pro titul a ještě bylo otázkou jak to sedne skokanu roku 2012, Tomáši Hanušovi.Předpoklady se naplnily. Prvních osm míst patřilo jim, nikdo však neočekával takovou drzost od nejmladšího, kterému byl do poloviny soupeřem Petr Panáček (na snímku)

zobrazit vloženo: 21. 09. 2014

Marek Lorenc na Czech Masters

Marek Lorenc na Czech Masters

Na European Tour, Czech Czech Masters na golfovém hřišti Albatros, patřili mezi četné dobrovolníky i členové klubu Marek Lorenc a Tereza Miháliová.

zobrazit vloženo: 25. 08. 2014

Dospěli jsme !

Dospěli jsme !

Dospěli jsme. Kapitán Ctirad Matějka sestavil semknutý tým šesti hráčů, na které padlo postupové štěstí - poprvé vstupujeme do 2. ligy. Samozřejmě se otevírají nové otázky, z nichž první je - na jak dlouho.

zobrazit vloženo: 20. 07. 2014

10 let hřiště Mnich

10 let hřiště Mnich

Připomíná se 100 let od Sarajeva a smrti arcivévody Františka Ferdinanda d´Este a také se připomíná 10 let golfového hřiště Mnich. Jaké jsou souvislosti? Neví se, že zdánlivě nesourodé spojení a zkratka, kterou je třeba pozorně vnímat: nástupník trůnu, to je jak zámek Konopiště, tak i zámeček v Chlumu u Třeboně.

zobrazit vloženo: 05. 07. 2014

Setkají se naše Áčko a Béčko ve finále?

Setkají se naše Áčko a Béčko ve finále?

Základní skupina 10. mistrovství kraje dohrána. V seniorské kategorii se v play off setkají o postup do finále náš A tým s GC Hluboká n/Vlt. a B tým s GC Český Krumlov. Papírovými finalisty jsou Č. Krumlov a náše "áčko". Pokračování - 15. září.

zobrazit vloženo: 24. 06. 2014