Golfový klub Nová Bystřice

AKTUALITY

Marek Lorenc na Czech Masters

Marek Lorenc na Czech Masters

Na European Tour, Czech Czech Masters na golfovém hřišti Albatros, patřili mezi četné dobrovolníky i členové klubu Marek Lorenc a Tereza Miháliová.

zobrazit vloženo: 25. 08. 2014

Dospěli jsme !

Dospěli jsme !

Dospěli jsme. Kapitán Ctirad Matějka sestavil semknutý tým šesti hráčů, na které padlo postupové štěstí - poprvé vstupujeme do 2. ligy. Samozřejmě se otevírají nové otázky, z nichž první je - na jak dlouho.

zobrazit vloženo: 20. 07. 2014

10 let hřiště Mnich

10 let hřiště Mnich

Připomíná se 100 let od Sarajeva a smrti arcivévody Františka Ferdinanda d´Este a také se připomíná 10 let golfového hřiště Mnich. Jaké jsou souvislosti? Neví se, že zdánlivě nesourodé spojení a zkratka, kterou je třeba pozorně vnímat: nástupník trůnu, to je jak zámek Konopiště, tak i zámeček v Chlumu u Třeboně.

zobrazit vloženo: 05. 07. 2014

Setkají se naše Áčko a Béčko ve finále?

Setkají se naše Áčko a Béčko ve finále?

Základní skupina 10. mistrovství kraje dohrána. V seniorské kategorii se v play off setkají o postup do finále náš A tým s GC Hluboká n/Vlt. a B tým s GC Český Krumlov. Papírovými finalisty jsou Č. Krumlov a náše "áčko". Pokračování - 15. září.

zobrazit vloženo: 24. 06. 2014

JAMÓN podruhé podruhé

JAMÓN podruhé podruhé

Po druhém kole JAMÓN tour se krystalizuje skupina pěti dvojic, mezi kterými se zřejmě v posledním kole soutěže strhne souboj o španělskou šunku. Po ukončení třetího turnaje 14. září bude též odehrána patovací soutěž putanque o kanadskou whisky.

zobrazit vloženo: 22. 06. 2014