Golfový klub Nová Bystřice

AKTUALITY

lahodná golfová tour

lahodná golfová tour

Šunková golfová tour uzavírá druhý blok soutěže o Pohár České Kanady. Závěr letního JAMÓN bloku bude odehrán v sobotu 8. září na osmnáctijamkovém hřišti v Drosendorfu, dříve v Drozdovicích.

zobrazit vloženo: 31. 08. 2012

ve třetí lize nikoli neúspěšně

ve třetí lize nikoli neúspěšně

Ambice na postup do 2. ligy vyprchaly již po 1. kole v Hazlově. Již v druhém ročníku za sebou se ukazuje, že vždy v sudém kole soutěže zahraje tým jeden z nejlepších výsledků.

zobrazit vloženo: 22. 07. 2012

Česká Kanada a velvyslankyně Kanady

Česká Kanada a velvyslankyně Kanady

Region České Kanady navštívila velvyslankyně Kanady v ČR, Její Excelence Valerie Raymond. Návštěva a účast dalších partnerů přispívá k vytváření dobrého jména regionu.

zobrazit vloženo: 30. 06. 2012

Rozháraný Hazlov

Rozháraný Hazlov

Ve III .lize jsme zahráli velmi nevyrovnaně a postup do 2. ligy se rozplývá již po první polovině soutěže. Pokud bychom přesto chtěli ještě potrápit první Astorii, museli by všichni hráči podat ve 3-4. kole vyrovnaný výkon, odpovídající jejich úrovni.

zobrazit vloženo: 10. 06. 2012

Patanque má své první mistry

Patanque má své první mistry

Počáteční nedůvěra ke hře PATANQUE byla velmi rychle překonána. První vyřazovací kolo se odehrálo mezi dvojicemi flajtu před odchodem na první jamku. Velmi rychle všichni poznali, že hra přináší jiné napětí než patování do jamky.

zobrazit vloženo: 09. 06. 2012

11 let na golfu, pátým rokem u kormidla

11 let na golfu, pátým rokem u kormidla

Kapitán seniorského týmu GCNB je členem klubu 11 let a dnes slaví kulaté narozeniny. Nechť se mu zvláště nyní balony správně do jamky kutálejí a kam dovede seniorský tým v 8. ročníku Mistrovství kraje, na to si ještě počkáme.

zobrazit vloženo: 08. 06. 2012