ÚSPĚCHY

Jeden strom les nedělá, úspěchy jsou tvořeny zejména dosaženými výsledky družstev v různých kategoriích a úspěchy jednotlivců v různých úrovních svého růstu. Nejúspěšnějšími, kteří vzešli z řad členů jsou zejména "prochy" neboli David Procházka, člen reprezentačního týmu a Mistr České republiky 2009, vyhlášený jako golfista roku 2009, nyní člen CGC Č.Budějovice.mistrovské soutěže

Tabulka je přehlednou rekapitulací výsledků družstev, jednotlivců v jednotlivých kategoriích zejména sledovaných pouze v rámci mistrovství Jihočeského kraje a dále soutěže ČGF. Nesledujeme zde dílčí úspěchy členů, vyjma Hole-in-one, apod, přesto pokud by členové sdělili své dosažené úspěchy hodné záznamu, rádi je zde zveřejníme.

mistr klubu

Od roku 2009 jsme zavedli novou kategorii "senioři" a proto také titul "absolutního mistra klubu", tedy hráče bez ohledu na to, ze které kategorie vychází, ale takového, který dosáhne nejlepšího výsledku - ABSOLUT, se který je tradičně spojena odměna ABSOLUT VODKA.

hole-in-one

HOLE IN ONE je okamžik, který Vás nemusí potkat celou vaši kariéru. Je to prostě trefa. Do dále uvedeného přehledu budou zapsáni pouze hráči GCNB, kteří HOLE-IN-ONE zahrají na kterémkoli hřišti této planety.

skokan roku

Skokanem roku je vyhlašován ten, kdož dosáhne nejvýraznějšího snížení hendikepu v průběhu jednoho roku. Česká golfová federace oceňuje skokany z řad mládeže, tedy perspektivní hráče titulem "objev roku".