Golfový klub Nová Bystřice

AKTUALITY

Skončila ligová soutěž

Třetí místo ve třetí lize. Po prvním kole druzí s výraznou ztrátou na první tým GC Darovanský dvůr, který si ve druhé části uhrál potřebné a přesvědčivě postoupil.

zobrazit vloženo: 21. 07. 2013

David Matějka s uznáním od Zidana

 David Matějka s uznáním od Zidana

Češi porazili v malé kopané tým Zidana a vyhráli světové finále. Zinedine Zidane na něj ukázal a řekl: „Ty jsi nejlepší.“ 19letý fotbalista sparťanské juniorky David Matějka měl co dělat, aby vyhnal z očí slzy. Mladý Čech byl vyhlášen nejlepším hráčem světového finále

zobrazit vloženo: 26. 06. 2013

3. liga po prvních dvou kolech

3. liga po prvních dvou kolech

Po prvních dvou kolech ligových soutěží se tým kapitána Ctirada Matějky ve složení Tomáš Hora, Tomáš Hanuš, Marek Lorenc, Wiliam Kobra Jenšík, Jiří Matoušek, Petr Panáček a samotný kapitán, umístil tradičně, stejně jako v předchozích 3. ročnících na druhém místě.

zobrazit vloženo: 10. 06. 2013

pěknu hru na Darovanském dvoře

pěknu hru na Darovanském dvoře

Ctíra, kapitán týmu pro 3. ligu nominoval, navrhl a jmenoval hráče klubu pro oba turnajové dny v Darovanském dvoře. V našem případě nenastal rozpor, že by prezident nejmenoval. Ten kdo navrhuje, má odpovědnost.................

zobrazit vloženo: 06. 06. 2013

Královskou hrou k C.K.

Královskou hrou k  C.K.

Turnaj C.K. TEXAS obnovuje zanedbanou a dříve běžnou komunikaci a partnerství v regionu, který byl protnut drátěnou a politickou bariérou a vytvořila se tak hranice a zpřetrhaly vztahy, vytvářené po několik staletí.

zobrazit vloženo: 27. 05. 2013

Pohár České Kanady v Augustě

Pohár České Kanady v Augustě

Květinové hřiště, úzké fairwaye a zrádné greeny. To je Augusta, která bude již v dubnu hostit Masters 2013. První jamkou jsme se namlsali, po 15 m patu zahráli par, drželi se ještě tři jamky, ale potom to přišlo.

zobrazit vloženo: 02. 03. 2013