Golfový klub Nová Bystřice

AKTUALITY

3. liga po prvních dvou kolech

3. liga po prvních dvou kolech

Po prvních dvou kolech ligových soutěží se tým kapitána Ctirada Matějky ve složení Tomáš Hora, Tomáš Hanuš, Marek Lorenc, Wiliam Kobra Jenšík, Jiří Matoušek, Petr Panáček a samotný kapitán, umístil tradičně, stejně jako v předchozích 3. ročnících na druhém místě.

zobrazit vloženo: 10. 06. 2013

pěknu hru na Darovanském dvoře

pěknu hru na Darovanském dvoře

Ctíra, kapitán týmu pro 3. ligu nominoval, navrhl a jmenoval hráče klubu pro oba turnajové dny v Darovanském dvoře. V našem případě nenastal rozpor, že by prezident nejmenoval. Ten kdo navrhuje, má odpovědnost.................

zobrazit vloženo: 06. 06. 2013

Královskou hrou k C.K.

Královskou hrou k  C.K.

Turnaj C.K. TEXAS obnovuje zanedbanou a dříve běžnou komunikaci a partnerství v regionu, který byl protnut drátěnou a politickou bariérou a vytvořila se tak hranice a zpřetrhaly vztahy, vytvářené po několik staletí.

zobrazit vloženo: 27. 05. 2013

Pohár České Kanady v Augustě

Pohár České Kanady v Augustě

Květinové hřiště, úzké fairwaye a zrádné greeny. To je Augusta, která bude již v dubnu hostit Masters 2013. První jamkou jsme se namlsali, po 15 m patu zahráli par, drželi se ještě tři jamky, ale potom to přišlo.

zobrazit vloženo: 02. 03. 2013

Karel Schwarzenberg a hendikep

Jediný z kandidátů na prezidenta, zřejmě i pod vlivem svého golfového čísla 9, který prokázal v super debatě orientaci v golfových pojmech, byl Karel Schwarzenberg.

zobrazit vloženo: 11. 01. 2013

zahajujeme již za 7 dní

Nový ročník bude honbou vítězné dvojice, Dana a Lucie Fürstových. Již první dvě kola napoví zda je někdo sesadí z trůnu, ovšem většina dalších se bude více těšit na letní blok a na to, až vítězná dvojice zakrojí do lahodné šunky.

zobrazit vloženo: 04. 01. 2013