degustace JAMÓN na renesančním náměstí

Datum: 08. 09. 2012

JAMÓN tour, série tří turnajů texas scramle o španělskou šunku je uzavřena.

Krásný den 6. turnaje o Pohár České Kanady skončil dlouhosetrvající chutí lahodné šunky na jazyku přítomných a tím byly vymazány z paměti nepodařené rány a ambice.

Po degustaci a představení produktů zástupcem společnosti se všichni těší na 2. ročník JAMÓN tour i z toho důvodu, že receptem k lepší hře je prý konzumace šunky Serrano nebo Iberico. 

Na firemním webu společnosti se můžete dovědět mnoho dalších perstrých zpráv, např. to, že španělé budou splácet dluh JAMÓNEM, že hod JAMÓNEM se dostal na olympijské hry nebo také, že Rafael Nadal představí novou raketu , která  by ho měla dostat zpět na tenisový trůn.

I rakouští sousedé měli povědomí o španělské šunce, na degustaci přijeli s několika traktory a mimo jiné nám ověřili, že 3 kousky plzeňského se vejdou do poháru České Kanady. A tak jsme uzavřeli letní blok.

Jak dokáže jeden turnaj zamíchat s pořadím jsme viděli právě dnes. Papíroví favorité, dvojice Kolbek-Peckert s náskokem 1 rány zřejmě psychicky neunesla přítomnost zkušeného a vyrovnaného dua Drvota-Furst  v jednom flajtu a byla smetena z pozice a naděje o získání šunky a  propadla se na třetí místo.

Pořadí na prvních místech JAMÓN tour:

  1. Vladimír Drvota, Kamil Fűrst       218
  2. Pavel Kopačka, Lad. Mátl            224
  3. Martin Kolbek, Ondřej Peckert    232
  4. Sedmík Karel, Kubíček Petr        240

Dvojice Fűrstová Lucie a Dan si skvělým výkonem 69 ran upevnila pozici na prvním místě a s největší pravděpodobností již nikdo nemůže ohrozit jejich vítězství v Poháru České Kanady.

Nejlepší výkon dne odehrála dvojice  Marek Lorenc a Karel Jan, zahráli 65.

 

O průběhu dne více napoví fotodokumentace.

aktuální výsledky a termíny podzimního bloku