Golfový klub Nová Bystřice

AKTUALITY

jeden za všechny .........

jeden za všechny .........

V družstvu mužů Jihočeského regionu pro první ročník Pohár regionů České seniorské golfové asociace jsme měli svého zástupce – seniorského mistra klubu 2011, Vlad. Linka.

zobrazit vloženo: 06. 10. 2011

mistrovství Jihočeského kraje

mistrovství Jihočeského kraje

Mistrovství Jihočeského kraje jednotlivců 2011 se zúčastnili mistr klubu Tomáš Hora, dále Marek Lorenc, William Jenšík a mistr klubu v kategorii „senior“ Vladimír Linek.

zobrazit vloženo: 01. 10. 2011

výlet za golfem

výlet za golfem

renesance je nyní spojena i s golfem, odjezd ze Slavonic se srazem – hotel Arkáda. Krásné babí léto a několik doprovodných fotografií ze sobotního rána…..,

zobrazit vloženo: 24. 09. 2011

11. mistrovství klubu

11. mistrovství klubu

na 11. mistrovství klubu získal titul Absolutní mistr klubu Tomáš Hora, vítěz v kategorii muži. Několik golfových bonbónků, krásné dva dny a přátelská atmosféra, to bylo jedenácté mistrovství klubu. Atmosféra je zřejmá z několika pořízených fotografií.

zobrazit vloženo: 18. 09. 2011

golfové bonbónky

golfové bonbónky

Golfové bonbónky neboli lahůdky, rány, které nejsou v repertoáru denní hry a které je vhodné zanést do paměti. Za každý takový bonbónek, vhodný zápisu, obdrží hráči klubu „golfové bonbónky“

zobrazit vloženo: 18. 09. 2011

Mistrovství klubu se blíží

Mistrovství klubu se blíží

Léto ještě nebylo a již přichází 11. Mistrovství klubu, které se uskuteční ve dnech 17-18. září na Svachovce. Mistrovství klubu je otevřeno pouze pro členy GCNB a turnaj je vypsán na cgf.cz, bližší informace byly členům vypraveny na mail adresy.

zobrazit vloženo: 31. 08. 2011