Golfový klub Nová Bystřice

AKTUALITY

3. kolo 3. ligy

3. kolo 3. ligy

Po třetím kole 3. ligy se klubový tým, posunul na druhé místo. V průměru každý zahrál Svachovku +7, do druhé ligy však postupuje pouze jeden, .....zítřejší kolo bude rozhodující.

zobrazit vloženo: 23. 07. 2011

Rozpačitý ligový víkend

Rozpačitý ligový víkend

Ambice hrát v příštím roce 2. ligu se po rozpačité víkendové hře v Alfrédově rozplývá. Tým by musel hrát koncentrovaně v obou dalších kolech, ....a jak to bude, je zatím napsáno pouze v oblacích.

zobrazit vloženo: 11. 06. 2011

3. liga

3. liga

Dnes začíná tréninkové kolo 3. ligy, hrané na hřišti v Alfrédově. V loňském ročníku se o „fous“ nepodařilo postoupit do 2. ligy, skončili jsme na 2. místě. Jak si hru pro další kolo připraví hráči Ctirad Matějka, Dan Rajnoch, Tomáš Hora, René Vápeník, Martin Krauskopf, Wilda Jenšík a Marek Lorenc s průměrným hendikepem 7,85 uvidíme v neděli odpoledne.

zobrazit vloženo: 10. 06. 2011

zvítězili, ale neprošli

zvítězili, ale neprošli

Družstvo mužů, resp. „farma“ ukončila po třech turnajích Mistrovství kraje svoji misi. Tým, složený ze začínajících hráčů pro obě kategorie (muži, senioři) měl možnost seznámit se s prostředím krajských soutěží, „otrkat se“ pro roky příští, nepostoupil do play off, ovšem to nebylo cílem. Cíl byl naplněn otrkáním.

zobrazit vloženo: 09. 06. 2011

První turnaj mistrovství kraje

První turnaj mistrovství kraje

Na prvním turnaji mistrovství kraje jsme byli zastoupeni družstvy v kategorii seniorů a kategorii mužů. Týmem mužů, pracovně nazývaným „farma“ se prolínají jak začínající „junioři senioři“, tak hráči u nichž lze předpokládat výrazný posun v HCP úrovni a také ti, které čeká opakovaný pokus o postup do 3. ligy, tedy tým všech odstínů.

zobrazit vloženo: 12. 05. 2011

Golf je v Kanadě sport Nr. 1

Více než 6 mil. Kanaďanů hraje golf, což je neuvěřitelný poměr.....téměř každý pátý Kanaďan hraje golf. Je tím vyvrácena fikce, že v Kanadě hrají všichni hokej. Při tomto poměru, přeneseném do prostředí České republiky by nás muselo golf hrát 2 miliony obyvatel, což by znamenalo navýšit stávajících 90 hřišť min. 15 x, na celkový počet cca 1300 hřišť. Proč ne? To bychom museli do školních osnov zavést vedle plavání také výuku golfu a etikety. Který ministr školství hraje golf?

zobrazit vloženo: 18. 04. 2011