Golfový klub Nová Bystřice

AKTUALITY

Odplivl si, porušil řády, dostal pokutu a přispěchal s omluvou.

Někdejší dlouholetá světová jednička zahájila letošní sezonu průměrnými výsledky, v Dubaji obsadila dvacátou příčku. Incident, na který poukázali i televizní komentátoři televize Sky Sports, se odehrál v pátek na greenu 12. jamky. Woods neúspěšně atakoval normu jamky a před odehráním dalšího úderu si viditelně odplivl, což komentátor Ewen Murray označil za "jednu z nejodpornějších věcí, které kdy na golfovém hřišti viděl". "Byla to nerozvážnost a moc dobře to vím. Prostě jsem nemyslel a chci se za to omluvit," napsal Woods v reakci na svém profilu sociální sítě Twitter. zdroj: GOLFCZECH

zobrazit vloženo: 17. 02. 2011

z IGTM

Víte, že v Japonsku je více než 2 400 golfových hřišť ? A že v Japonsku hraje golf více než 12 mil. lidí? Na každých 52. tis. obyvatel země jedno hřiště! Každý desátý japonec je golfistou. Pokud chceme japonce dohnat a předehnat, musí náš hrát jeden milion! K tomu potřebujeme také ještě stovku hřišť. A víte také, že na japonských hřištích jezdí 5 místné buggy, které řídí caddy?

zobrazit vloženo: 02. 12. 2010

muži skončili v play off, senioři postupují

V play off Mistrovství kraje, na hřišti Čertovo Břemeno hrálo družstvo mužů GCNB proti GC Č. Krumlovu. Těžko hrát proti jedničce druholigového týmu a mistru jihočeského kraje 2009 Aleši Nýdlovi, ale i tak skončil souboj Dana Rajnocha až na 16 jamce. Ještě déle vzdoroval Marek Lorenc, který měl za soupeře mistra jihočeského kraje 2010 v jamkovce, Pavla Štěpána. Rozhodla až 18 jamka.

zobrazit vloženo: 27. 08. 2010

úspěšný Ctirad

Na mezinárodním mistrovství ČR seniorů v Karlových Varech skončil kapitán družstva mužů, Ctirad Matějka na 20. místě. Ve třetím kole zahrál 78 (čtvrtý nejlepší výsledek kola), bohužel se mu nevydařilo první kolo, které šel +16. Přesto zahrál skvěle a tak ti Ctíro také veřejně gratulujeme.

zobrazit vloženo: 26. 08. 2010

tygří poznámka

Tiger Woods hraje +18 a je z toho světová senzace. Že v klubu hraje podobně a lépe více jak třicítka hráčů, žádného ze sportovních redaktorů nezaujme! Otázkou potom je, zda je v zájmu sportovních stránek medií sport či osobní život hráčů?

zobrazit vloženo: 10. 08. 2010

6. mistrovství kraje zahájeno

6. mistrovství kraje zahájeno

Průměrný věk týmu GCNB je 35 let a průměrný hendikep 13,5. Chlapi uhráli v prvním turnaji základního kola Mistrovství Jihočeského kraje 8. místo. Den před čarodějnicemi jsme od chlapů nemohli očekávat lepší výsledek.

zobrazit vloženo: 29. 04. 2010