golfová tour 2013 španělské šunky JAMÓN skončila

Datum: 15. 09. 2013

2. ročník JAMÓN tour skončil s velmi vyrovnanými výkony. Tři týmy se shodným počtem bodů, o prvenství rozhodovaly další kritéria a nejlepším dosaženým výsledem v tour (75 ran) zvítězila dvojice Marek Lorenc a Tereza Mihalyová. (GC Nová Bystřice)

Odměnou za 1. místo v JAMÓN tour byla přírodně sušená španělská šunka.

Na druhém místě Daniel Fürst a Lucie Fürstová (GC Telč, GC Jihlava). Jako třetí rakouský tým Rupert Wilke a Reinhard Pröstling (GC Waidhofen). Odměnou jim byly rovněž výrobky fi JAMON.

  1. Pavel Kopačka, Lad. Mátl (GC Nová Bystřice)
  2. Vladimír Drvota, Kamil Fürst (GC Telč)
  3. Karel Sedmík, Petr Kubíček (GC Svratka, GC Jihlava)
  4. Ondřej Peckert, Martin Kolbek (GC N.Bystřice, CDS)
  5. Jaromír Baran, Roman Pavlas
  6. Josef Blahušek, Radek Fischer

Vlastní turnaj vyhrála dvojice Rupert Wilke a Reinhard Pröstling (GC Waidhofen) a odnesla si španělský salám Chorizo od fi JAMÓN.

Výsledky z této tour se započítávají do letního bloku Poháru České Kanady (tj. 4,5,6. kolo). Podzimní kolo bude zahájeno v průběhu října a devítikolová soutěž zakončena v polovině prosince.

Druhou soutěží byl PUTANQUE, ve druhém ročníku o 12 letou kanadskou whisky. Do semifinále se probojovaly a po rozlosování hrály proti sobě dvojice Vladimír Drvota, Kamil Fürst/Radek Fischer, Josef Blahušek.

Pro druhé semifinále svedl proti sobě los dvojice  Pavel Kopačka, Lad. Mátl/ Marek Lorenc ,Tereza Mihalyová.

Do finále postoupila dvojice obhájce z loňského ročníku – Radek Fischer, Josef Blahušek proti Pavlu Kopačkovi a Lad. Mátlovi.  Za stavu 2:0 se karta obrátila a vítěznou dvojicí v PUTANQUE 2013 se stali Pavel Kopačka, Lad. Mátl (GC Nová Bystřice).

Vyhranou 12 letou whisky věnovali do další prestižní soutěže, kterou v říjnu GC Nová Bystřice organizuje. 

 

FOTOGALERIE  2013

ročník 2012