Golfový klub Nová Bystřice

AKTUALITY

10 let hřiště Mnich

10 let hřiště Mnich

Připomíná se 100 let od Sarajeva a smrti arcivévody Františka Ferdinanda d´Este a také se připomíná 10 let golfového hřiště Mnich. Jaké jsou souvislosti? Neví se, že zdánlivě nesourodé spojení a zkratka, kterou je třeba pozorně vnímat: nástupník trůnu, to je jak zámek Konopiště, tak i zámeček v Chlumu u Třeboně.

zobrazit vloženo: 05. 07. 2014

Setkají se naše Áčko a Béčko ve finále?

Setkají se naše Áčko a Béčko ve finále?

Základní skupina 10. mistrovství kraje dohrána. V seniorské kategorii se v play off setkají o postup do finále náš A tým s GC Hluboká n/Vlt. a B tým s GC Český Krumlov. Papírovými finalisty jsou Č. Krumlov a náše "áčko". Pokračování - 15. září.

zobrazit vloženo: 24. 06. 2014

JAMÓN podruhé podruhé

JAMÓN podruhé podruhé

Po druhém kole JAMÓN tour se krystalizuje skupina pěti dvojic, mezi kterými se zřejmě v posledním kole soutěže strhne souboj o španělskou šunku. Po ukončení třetího turnaje 14. září bude též odehrána patovací soutěž putanque o kanadskou whisky.

zobrazit vloženo: 22. 06. 2014

po polovině na prvním místě - 3. liga

po polovině na prvním místě - 3. liga

Již pátý pokus o postup do 2. ligy. Po polovině soutěže přebýváme na 1. místě tabulky. Zažili jsme několik překvapení - celkově nejlepší výsledek ve dvoudenním turnaji na Kestřanech zahrál kapitán Ctirad Matějka, hřiště prošel v paru a tak nikdo nečekal, že překvapí i druhý den a že přiinese nejhorší výsledek týmu.

zobrazit vloženo: 15. 06. 2014

JAMÓN podruhé poprvé

JAMÓN podruhé poprvé

V JAMÓN tour je po prvním kole osm dvojic s bodovým rozdílem 4 ran mezi první (75) a osmou dvojicí (79). Velmi vyrovnané. Lahodná, přírodně sušená španělská šunka prostě láká. Podruhé, tedy ve druhém ročníku a v prvním turnaji ze tří.

zobrazit vloženo: 26. 05. 2014

JAMÓN tour WAIDHOFEN

JAMÓN tour WAIDHOFEN

25. května začínáme další ročník Jamón tour. Letní kolo soutěže O pohár České Kanady startuje a stejně jako v předchozích ročnících, každé turnajové kolo se hraje o španělský, lahodný a přírodně sušený salám.

zobrazit vloženo: 09. 05. 2014