Golfový klub Nová Bystřice

AKTUALITY

JAMÓN podruhé podruhé

JAMÓN podruhé podruhé

Po druhém kole JAMÓN tour se krystalizuje skupina pěti dvojic, mezi kterými se zřejmě v posledním kole soutěže strhne souboj o španělskou šunku. Po ukončení třetího turnaje 14. září bude též odehrána patovací soutěž putanque o kanadskou whisky.

zobrazit vloženo: 22. 06. 2014

po polovině na prvním místě - 3. liga

po polovině na prvním místě - 3. liga

Již pátý pokus o postup do 2. ligy. Po polovině soutěže přebýváme na 1. místě tabulky. Zažili jsme několik překvapení - celkově nejlepší výsledek ve dvoudenním turnaji na Kestřanech zahrál kapitán Ctirad Matějka, hřiště prošel v paru a tak nikdo nečekal, že překvapí i druhý den a že přiinese nejhorší výsledek týmu.

zobrazit vloženo: 15. 06. 2014

JAMÓN podruhé poprvé

JAMÓN podruhé poprvé

V JAMÓN tour je po prvním kole osm dvojic s bodovým rozdílem 4 ran mezi první (75) a osmou dvojicí (79). Velmi vyrovnané. Lahodná, přírodně sušená španělská šunka prostě láká. Podruhé, tedy ve druhém ročníku a v prvním turnaji ze tří.

zobrazit vloženo: 26. 05. 2014

JAMÓN tour WAIDHOFEN

JAMÓN tour WAIDHOFEN

25. května začínáme další ročník Jamón tour. Letní kolo soutěže O pohár České Kanady startuje a stejně jako v předchozích ročnících, každé turnajové kolo se hraje o španělský, lahodný a přírodně sušený salám.

zobrazit vloženo: 09. 05. 2014

přihlášky do soutěží 2014

Do soutěží 2014 jsme přihlásili tým mužů pro 3. ligu, vedený Ctiradem Matějkou. Pro soutěže v 10. Mistrovství Jihočeského kraje tým mužů, vedený Honzou Karlem a A tým seniorů, Vladimíra Linka a B seniorský tým, vedený kapitánem ........

zobrazit vloženo: 30. 04. 2014

hendikepová kontrola

hendikepová kontrola

Tradičně jsme v závěru roku provedli hendikepovou kontrolu. Důsledkem je, že hráči, kteří neodehráli v průběhu roku 4 turnajové výsledky přechází do skupiny neaktivních a jiní obráceně z neaktivních do aktivních.

zobrazit vloženo: 19. 12. 2013