kuželky

labutí jezero v podání Dáši

10. společné setkání golfistů a kuželkářů mělo několik nových prvků. Golf byl odehrán na 18 jamkovém hřišti v Litschau, v příjemném prostředí, skvělé atmosféře a za velmi vstřícných cenových relací. Osmnáct tříparových jamek s již klasickou a jednotnou výzbrojí všech účastníků (7,W, patr) prokázalo úroveň krátké hry. Objevily se i nové tváře a stále je doplňován počet čekatelů na akce v příštím roce.

Nečekaně a velmi dobře zahrál Karel Kout z dvojice Karel+Karel a tak velmi rychle pominula obava, že by Karel ml. Nebyl dobrým partnerem druhému Karlovi, který slavil 70 let.

Odpolední souboj na NB čtyřdráze měl napínavou koncovku, ale oba zahráli velmi dobře, tak Karel Řezáč ke svému jubileu připsal již podruhé své jméno na putovní pohár „kuželky/golf“. Karel Řezáč se tím také stal nejmladším superseniorem GC Nová Bystřice.  

K organizaci těchto setkání se vrátil Radek Stránský a  s dalšími partnery a asistenty připravili skvělý den pro všechny účastníky. Atmosféru jedinečného dne dokresluje několik dokumentačních fotografií. (2009) Tradice byla založena a dále pokračuje. 

 

10 kuželky_golf klání